مطالب مفید, مانومتری

متخصص آنورکتال

متخصص آنورکتال ؛ مرکز فوق تخصصی حکمت| نوبت فوری آنلاین | پوشش بیمه، دقیقترین نتایج، جوابدهی سریع

متخصص انورکتال ، پزشک یا جراح متخصص در بیماری‌های دستگاه گوارشی در ناحیه راست روده و مقعد است. این متخصصان به درمان طیف گسترده‌ای از آبسه آنورکتال، فیستول آنورکتال، هموروئید، شقاق مقعد، سرطان مقعد و بیماری هیرشپرونگ می‌پردازند.

متخصص انورکتال معمولاً با انجام معاینه فیزیکی و آزمایشات تشخیصی؛ مانند آنوسکوپی و سیگموئیدوسکوپی، شرایط مربوط به راست روده و مقعد را بررسی می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند درمان‌های مختلفی را مانند دارو درمانی، جراحی و درمان‌های فیزیکی ارائه دهند.

عملیات انورکتال یک فرآیند جراحی است که برای درمان بیماری‌ها و مشکلات مرتبط با منطقه انورکتال (رکتوم و کولون) انجام می‌شود. این نوع جراحی شامل استئومی (ساختن یک سوراخ استمنا)، برداشت توده‌های خونی (هموروئیدها)؛ برداشت توده‌های خوش‌خیم یا خوش‌خیم‌شده (پلیپ‌ها یا تومورها) و دیگر روش‌های جراحی مشابه است.

اگر علائمی مانند درد مقعد، خونریزی مقعدی یا تغییر در عادات روده‌ای را تجربه می‌کنید؛ باید با یک متخصص انورکتال مشورت کنید. با کمک متخصص انورکتال و تشخیص مشکلات در مراحل ابتدایی تاثیر درمان سریع‌تر خواهد بود. کلینیک حکمت با همکاری با متخصصین مجرب در کنار شما عزیزان خواهند بود تا معاینات مورد نظر به صورت دقیق انجام شوند.

نوبت دهی غیر حضوری (آنلاین) و پیگیری در سریع‌ترین زمان، مرکز خدمات سلامت گوارش و کبد حکمت، با کلیک روی دکمه‌های زیر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *