مطالب مفید, اندوسکوپی, مطالب پزشکی

متخصص آندوسکوپی؛ مرکز فوق تخصصی حکمت

متخصص آندوسکوپی یا پزشک آندوسکوپی، پزشکی است که از طریق معاینه آندوسکوپی، اختلالات داخلی و بیماری‌ها را بررسی می‌کند. این پزشکان تخصص، تجربه و مهارت کافی را در زمینه استفاده از این فناوری پزشکی دارند.
متخصص آندوسکوپی معمولاً با استفاده از دستگاهی به نام آندوسکوپ، درون بافت‌ها و اعضای بدن را بررسی می‌کند. آندوسکوپ یک لوله نازک و انعطاف‌پذیر است که دارای یک دوربین و سایر ابزارهای جراحی کوچک است. با وارد کردن اندوسکوپ از طریق مجرای طبیعی بدن (مانند دهان، بینی، مری، معده، روده بزرگ و …)؛ یا ایجاد برش‌های کوچک در پوست، متخصص آندوسکوپی می‌تواند به طور مستقیم و زنده تصاویر داخلی را دریافت کند و بخش‌های مختلف از اعضای بدن را بررسی کند.
تصاویر حاصل از این معاینه به متخصص آندوسکوپی این امکان را می‌دهند تا ناهنجاری‌های موجود را تشخیص دهند و به طور دقیق مشکلات را مشخص کنند. این روش به پزشکان امکان می‌دهد تا بدون نیاز به جراحی باز، تصاویری از داخل سازمان‌ها را دریافت کرده و در صورت لزوم، اقدام به درمان مشکلات مربوطه کنند.

تصاویر این معاینه می‌توانند التهابات، آسیب‌ها، بیماری‌ها، خونریزی‌ها و سایر تغییرات را در اعضای بدن نشان دهند. کلینیک حکمت برای انجام این معاینه در کنار همکاری با بهترین متخصص آندوسکوپی و کادر درمانی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها استفاده می‌کند. همچنین کادر درمانی این مجموعه در تمام مدت زمان انجام معاینات در کنار شما عزیزان خواهد بود تا به صورت دقیق معاینات خود را انجام دهید. اولویت مجموعه حکمت همواره افزایش اعتماد مراجعه کنندگان بوده و در راستای تحقق این هدف متنوع‌ترین خدمات را ارائه کرده است.

در این مطلب به صورت کامل در مورد متخصص آندوسکوپی صحبت می‌کنیم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار دهیم. در ادامه موارد زیر را به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

  • متخصص آندوسکوپی کیست؟
  • آندوسکوپی چیست؟
  • و…

نوبت دهی غیر حضوری (آنلاین) و پیگیری در سریع‌ترین زمان، مرکز خدمات سلامت گوارش و کبد حکمت، با کلیک روی دکمه‌های زیر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *